575 313 Kopieer de werkcode
Een prop papier in rode kool vocht gelegd. Laten drogen. Vervolgens op een spiegel tegen een zwarte achtergrond gepositioneerd.
Gemaakt door Birdy May.
Als beeldend kunstenaar zet ik mijn creatieve talent in om schoonheid vast te leggen en te verbeelden.
Dit werk heeft nog geen beoordelingen.
4.003 klanten geven ons een 4,8 / 5
Geweldig
Geweldig
Fijne communicatie, altijd vriendelijk, snelle reacties op de mails, genoeg keuze, betaalbaar
Alle lof voor jullie !! Goede en prettige communicatie, snelle levering en nu een werkelijk prachtig canvas print aan de muur !
(Translated by Google) 2 works ordered. Hang beautifully in our new home. Have already received many compliments! (Original) 2 werken besteld. Hangen prachtig in ons nieuwe huis. Heb al vele complimenten mogen ontvangen!
Mooi systeem waarbij je altijd het doek kan veranderen. Prijs kwaliteit is goed in orde en levertijd is prima. Verpakking volstaat en pakket komt heel aan. Eenvoudige montage. Al met al een goed product!
Goed advies en perfect afgehandeld
Bestelling gedaan met een zwart frame. Werden keurig gebeld daar we een licht doek hadden. De kans op doorschijnen was aanwezig. Men gaf suggestie om een dikker doek te nemen (geen meerprijs) en dat in dat geval de isolatie niet heel veel zou toevoegen. Overall perfect advies, meedenken en goedkoper alternatief. Echt top!
Ze houden je heel goed op de hoogte van het proces en doen exact wat ze beloven. Heel prettig!
Absoluut het wachten waard!
De contacten met de mensen van Werk aan de muur waren hartelijk en positief. De werken die ik heb uitgekozen zijn nog leuker dan in de catalogus. Ik geniet <3
Prachtige methode om fotograaf en klant bij elkaar te brengen
Snelle reactie op mail. Wordt meegedacht. Eindresultaat geweldig
ze leveren goed werk af, leveren snel, erg betrouwbaar zeer positief
Hele mooie foto
Prachtige foto op mooi materiaal en goed afgedrukt.
Makkelijk op te hangen.
Heel handig dat je bij het kiezen de foto digitaal in je interieur kunt plaatsen, zodat je weet dat kleur en maat goed is.
Kunst op canvas doet het goed aan elke wand, maar komt helemaal tot zijn recht in een klassieke inrichting. Om je canvas schilderij of foto op canvas nog meer karakter te geven kan je kiezen voor een afwerking met baklijst.
Canvas schilderijen en fotografische kunst op canvas van Werk aan de Muur worden geprint op spierwit polykatoen canvas doek van de hoogste kwaliteit. Het canvas doek wordt strak opgespannen over een houten frame van duurzaam PEFC-goedgekeurd hout.
Meer over Canvas en de andere materialen vind je op: