Over ‘USA Rotsen in Joshua Tree - dit is de "Skull Rock"’ van Marianne van der Zee
Deze rotsen in het Joshua national park lijken qua structuur op kalkzandsteen en hebben die kleur ook een beetje.
Wat mij opviel was de vorm, het lijkt wel een beetje op een schedel. Wat bleek .. hij wordt ook zo genoemd :-)
Kleurgebruik
Ontdek ons aluminium
Museumkwaliteit kunst, thuis aan de muur
Aluminium Dibond geeft luxe kwaliteit in je eigen woon- of werkruimte. De fine-art prints worden verlijmd op stevige aluminium panelen, wat zorgt voor een professionele en moderne uitstraling.
- Haarscherpe prints
- Zwevend aan de muur
- Stevige panelen
- Mat of glans
Ik geniet ervan om de dingen die me aanspreken te kunnen vastleggen met mijn camera. Hoewel ooit gestart als architectuurfotograaf vind ik het werken in en met andere disciplines ook erg leuk en uitdagend. Kleuren, lijnen, vormen vastleggen of een "eigen beeld" creëren, ik doe het allemaal even graag.
Opleiding: Ik ben gestart met een opleiding voor architectuur fotografie met als mentor Robert Oerlemans docent fotografie kunstacademie Den Haag.
Later…
