Andreas Huth

Grimma, Duitsland
24 werken van Andreas Huth. Laatste werk is meer dan een jaar geleden toegevoegd.
Filters
  • Staand
  • Vierkant

Trendkleuren

Basiskleuren

1 - 15 van 24 werken.

Over Andreas Huth

Ik fotografeerde al als student en won prijzen in internationale fotowedstrijden. Nu heb ik me gespecialiseerd in de fotografie van cultuurlandschappen. Menselijke ingrepen in de natuur zijn mijn favoriete motieven, die resulteren in zeer respectabele foto's met een langdurig effect en een decoratief karakter.

Ik fotografeerde al als student en won prijzen in internationale fotowedstrijden. Nu heb ik me gespecialiseerd in de fotografie van cultuurlandschappen. Menselijke ingrepen in de natuur zijn mijn favoriete motieven, die resulteren in respectabele foto's met een langdurig effect en een decoratief karakter.

Ik fotografeer al sinds mijn studietijd en ik heb prijzen gewonnen in internationale fotowedstrijden. Tegenwoordig ben ik gespecialiseerd in de fotografie van cultuurlandschappen. Menselijke ingrepen in de natuur hebben mijn voorkeur, waardoor ik beelden kan realiseren die echt opmerkelijk zijn met een langdurig effect en decoratief karakter.

De werken van Andreas Huth vind je in de volgende collecties

Klantbeoordelingen

Sluiten
https://cdn-thumbs.ohmyprints.net/1/044e04fbd813008b4d6daf51603b766c/175x175/thumbnail/crop.jpg Andreas Huth Beeldmaker Zu meiner Website als Publizist Grimma, Duitsland,