Binnenkijken bij Alexander Paar
Alexander Paar: Scandinavisch design, mediterrane kunst en een vleugje gelu...
Industriële, Scandinavische look met af en toe een boho touch
Deze week kijken we binnen in het prachtige interieur van Sylvie, bekend van ourlifeatno5. Ze is verslaafd aan interieur, meubels, planten en het buitenleven. Ze werkt met haar baan op de vliegbasis in een mannenwereld, dus het Instagram wereldje tussen de dames is voor haar genieten. Kijk je mee?
Sylvie komt uit een klein dorpje in Brabant, namelijk Langenboom. "Ik woon in 'Het Kasteeltje", vertelt Sylvie ons vol trots. Het huis wordt zo genoemd omdat het een splitlevel woning is met twee balkons aan de voorkant. Ik houd van verandering! Het is de afgelopen jaren nogal wat veranderd. Dat is echt mijn hobby: interieur veranderen, schilderen, schuiven en decoreren. Heerlijk om te doen. Ik ben dol op een industriële en Scandinavische look, met af en toe een boho touch."
"Ons huis is een groot lijnenspel. De balken, de vele ramen en de muurtjes die verspringen. Zwak deze af met rondingen. Denk aan een rond kleed, ronde tafeltjes of een rond kunstwerk."
Sylvie past haar gevoel voor interieur niet alleen binnen toe, maar ook buiten is de tuin een plaatje. Sylvie vertelt: "De tuin is echt een verlengde van onze woonkamer. Je vindt er een heerlijk lounge gedeelte, eetgedeelte en buitenkeuken. Met fijne meubels en goede verlichting is het een plek waar je het huiselijke van binnen, buiten optimaal van kunt genieten. Het groen van de planten maakt het helemaal af." Buiten zijn er geen lege muren te vinden. Sylvie koos voor een prachtige drieluik werken op buitencanvas uit onze tuincollectie.
"Snuf eens rond op de site van Werk aan de Muur. Je bent zo uren zoet en je ziet de prachtigste werken voorbij komen. En vergeet je tuin niet want ook daar komt Werk aan de Muur perfect tot zijn recht."
WOONT in Langendoorn SAMEN met haar partner, drie kinderen Jelle, Lotte en Lizzy en lief hondje Bubbelz AAN DE MUUR Blowende sadhu als ronde print, Gipskruid en Veer van Melanie Schat op buitencanvas en Vrouw op schommel op buitencanvas WERK op vliegbasis Volkel INSTAGRAM @ourlifeatno5
Sylvie viel op een werk uit de World of Wonders collectie. Ze vertelt: "Ik zag deze oude man en ik vond hem echt karakter hebben. Je ziet zijn leven in zijn oude gezicht terug. Ik heb gekozen voor het materiaal forex, een ronde print. Het heeft een mooie matte afwerking. De ronde vorm verzacht het interieur en geeft een speels effect".