Binnenkijken bij Alexander Paar
Alexander Paar: Scandinavisch design, mediterrane kunst en een vleugje gelu...
Een mix van retro, stoer, Scandinavisch en kleurrijk
In juni 2015 vertrok Desiree met haar gezin naar een leuk nieuwbouwhuis. Het was niet alleen de start van veel woonplezier, maar ook de aanleiding voor haar bekende Instagramaccount @budgethome. Met haar bijna 200.000 volgers inspireert ze dagelijks interieur liefhebbers met de mooiste producten, die ook nog eens leuk zijn voor de portemonnee. Kijk je met ons mee?
Het leuke huis van Desiree vind je vlakbij het station en het centrum van Nijmegen. "Het is ons eerste koophuis", vertelt Desiree trots. "We zijn gevallen voor de jaren '20 elementen, maar vooral voor de locatie. We vinden het heerlijk om in het centrum van de bruisende stad te wonen." Het voordeel van een nieuwbouwhuis is dat je het direct bij de bouw naar eigen hand kunt maken. Zo kozen ze voor een uitbouw met openslaande deuren. Heerlijk in de zomer.
WOONT in een nieuwbouwhuis in Nijmegen SAMEN met Danny en zoontje Jeppe WERKT als opleidings- & vakdocent rekenen-wiskunde op de PABO AAN DE MUUR 'A Question Of Silence' van Kim Rijntjes INSTAGRAM @budgethome
“Mijn motto is dat mooi niet altijd duur hoeft te zijn. Op mijn social mediakanalen laat ik dan ook graag aan je zien hoe je met een klein budget ook een "Pinterestproof" interieur kunt creëren.”
"Mijn woonstijl? Ik vind het een mix van retro, stoer, Scandinavisch, maar toch ook kleurrijk. Ik vind het leuk om verschillende stijlen te mixen en zet vooral items in huis waar ik oprecht blij van word. Mijn motto is dat mooi niet altijd uur hoeft te zijn." Desiree struint graag rommelmarkten, tweedehandswinkels en kringlopen af voor de mooiste items. En haar tips houdt ze niet alleen voor zichzelf, ze deelt het ook graag met haar volgers ter inspiratie.
Naast het scoren van budgetvondsten, maakt ze ook graag zelf de leukste items. "Ik vind het leuk om zelf woonaccessoires te maken. Zo heb ik zelf verschillende kussens genaaid, een dekentje gebreid en verschillende macramé-hangers, posters en onderzetters gemaakt." Desiree is dan ook helemaal gelukkig als ze neerploft op het bankje in de woonkamer, onder haar zelfgemaakte deken. Boekje erbij & genieten!
“Ik volg op Instagram veel grote merken die voorop lopen in de trends, daar raak ik door geïnspireerd. Ik lees ook graag blogs over designbeurzen, waarbij de nieuwste items worden gepresenteerd. ALs ik dan een paar maanden later iets vergelijkbaars voorbij zie komen bij een budgetwinkel, dan valt mijn oog daar sneller op.”
"We hebben gekozen voor 'A Question of Silence' van Kim Rijntjes. We zagen eerst een ander werk van Kim Rijntjes, namelijk 'Irrevocable' en vonden deze stijl heel mooi. Toen we verder keken kwamen we dit werk tegen en waren we beiden onder de indruk. Het is een werk waar je naar kunt blijven kijken." Desiree koos voor het materiaal canvas met baklijst, waardoor het werk extra body krijgt.