Grote esdoorn vloer
Mijn naam is Wolfgang Schriebl, ik ben geboren in 1973 en woon in Penzberg. Ik ben opgegroeid in een klein Frankisch dorpje in een prentenboek omgeving. Meren, groene weiden en Frankische vakwerkhuizen waren de eerste hoogtepunten.
"Hoe krijg ik het voor elkaar om dit fascinerende landschap en deze natuur..
Lees verder…
Geweldig
Geniet er elke dag van
Top
Dan wil een werk aan de muur en dan komt het wat
Dus via via bij werk aan de muur terecht gekomen en ja dan komt het de keus wat er is veel
Veel van allerlei afbeeldingen en als je er dan 1 gevonden hebt dan ook nog veel mogelijkheden van grote ,lijst,materiaal en noem maar op
Gelukkig hebben ze veel hulpmiddelen om je te helpen
Eindelijk beslist maar wilde het wel op bepaalde datum hebben dus gebeld en het werd prima geregeld kortom top
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
zeer professioneel, adequaat en pro-actief
op zeer korte termijn een zeer mooie bestelling geleverd middels korte en persoonlijke communicatielijnen !
prachtig produkt
Heel mooi ingelijst canvas
Werk aan de Muur is een aanrader! De app om je werk virtueel op te hangen is top. Tussen bestellen en leveren krijg je per mail leuke info en tips en word je op de hoogte gehouden van de status van je bestelling. Het schilderij (voor in de tuin) voldoet helemaal aan onze verwachtingen. Wat ons betreft is dit niet de laatste bestelling bij Werk aan de Muur.
Perfect op alle fronten: helder, precieze maat, bezorging op de afgesproken tijd!
Snelle levering, snel en net contact via de mail.
Schilderijen
Mooie schilderijen goede kwaliteit goede service
(Translated by Google) Delivered quickly and very well packaged. You will be kept informed of your order when working on the wall. (Original) Snel en en zeer goed ingepakt geleverd. Je wordt bij werk aan de muur keurig op de hoogte gehouden van je bestelling.
Méér dan geweldig, indrukwekkende website, voor ieder wat wils.
GEWELDIGE SERVICE, mooi werk geleverd.
Echt een aanbeveling.
We zullen hier indien mogelijk zéér zeker vaker gebruik van maken.
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!