Dit portret is zodanig bewerkt dat het lijkt alsof het geschilderd is. Heel bewust is er ingezoomd op het gezicht en de speciale kenmerken.
Mijn naam is Ton van Hummel, maar werk onder de naam Huvanto.
Ik ben in 1953 geboren in de plaats Bussum (Nederland), alwaar ik ben opgegroeid. In 2004 ben ik begonnen met het vervaardigen van digitale kunst. In het begin heb ik kunst vervaardigd veelal op basis van eigen..
Lees verder…
Alles geheel naar wens verlopen, zeker een aanrader.
Alles is netjes en snel en volgens planning verlopen. Werk zat keurig verpakt en met duidelijke uitleg hoe een en ander te monteren cq op te hangen. Dus voor mij een positieve ervaring en zal er zeker nog eens een ander werk kopen.
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
FANTASTISCHE KWALITEIT
fijne service en prachtige kwaliteit! Aanrader
Prachtige kwaliteit.
Ik had al eerder een canvas gekocht bij werkaandemuur en dat was erg goed bevallen.
Zo ook deze keer, keurig verpakt kwamen de twee schilderijen aan.
En ze zijn weer prachtig.
Omdat er al een ophanglipje aan zit kon ik ze makkelijk ophangen en nu hangen ze te pronken aan de muur.
Klacht serieus en snel opgelost
Bij een klacht op hun product antwoordde Werkaandemuur zoals je zou mogen verwachten van een professioneel bedrijf en tot onze grote tevredenheid. Wij zijn een tevreden klant gebleven en raden dit bedrijf aan.
Fantastische service: goed advies, maatwerk geen enkel probleem, snelle levering, goede communicatie (er was iets mis gegaan bij de post; ik werd direct geïnformeerd), mooi resultaat!
Prachtig
Prima service, snelle levering, duidelijke mail over proces. In een woord prachtig. We gaan genieten van ons mooie canvasdoek aan de muur.
geweldige mooie kwaliteit en uitstekende service
Ben zeer tevreden met jullie aandacht en werkwijze.
Foto kan ik helaas nog niet sturen omdat het schilderij nog niet aan de muur hangt.
Het is een verjaardags cadeau voor mijn vrouw en die is pas 14-11 jarig.
Maar als hij hangt zal ik aan jullie denken.
Prachtig Canvas aan de muur maakt woonkamer compleet
Mooie kwaliteit, prettige status updates en prima levering. Bedankt!
Leuk contact met Lianne. Snelle reacties op mailtjes en komen hun afspraken goed na. We zijn erg blij met onze schilderijen!
(Translated by Google) The 3 works that have already arrived exceed my expectations, the colors are fantastically beautiful, they are canvases that are very beautifully stretched, beautifully finished, but I always have trouble with the delivery people who never call when they deliver an order, we live on the 2nd floor on Saturdays. We have looked again and again downstairs, using the lift, but the last time my partner went to look at 10 p.m. still no packs, there are still two works left that were going to be delivered on Saturday afternoon in 9160 Lokeren on Sunday, I will see in a text message that the works are in St Niklaas, that is a Merwe if they are delivered at home here, put them in the entrance hall on the wall where everyone can get hold of them, even the people who pass by on the sidewalk because those delivery people have never heard a bell heard and if they don't call we don't know they are there (Original) De 3 werken die al toegekomen zijn die overtreffen mijn verwachtingen de kleuren zijn fantastisch mooi het zijn canvassen die zijn heel mooi opgespannen prachtig afgewerkt alleen heb ik wel altijd last met de bezorgers nooit bellen die als ze een bestelling brengen wij wonen op het 2de verdiep zaterdag hebben we keer voor keer gaan kijken beneden wel met de lift maar de laatste keer is mijn partner gaan kijken om 22 u nog steeds geen pakken er zijn nog twee werken achter die gingen zaterdag middag geleverd worden in 9160 Lokeren zondag zie ik dan in een sms dat de werken in St Niklaas staan das wel een Merwe als hier thuis geleverd worden zetten die in de inkomhal aan de muur waar iedereen ze maar mee te pakken heeft zelfs de mensen die passeren op het voetpad want die bezorgers hebben hebben nog nooit van een bel gehoord en als ze niet bellen weten wij niet dat ze daar zijn
Top bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.