Boeing B-17G Flying Fortress. van Jaap van den Berg

Nu met 10% korting
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
159,-143,-
Of betaal 3x 47,66 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1799257
Boeing B-17G Flying Fortress. van Jaap van den Berg
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1799257 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 325.000 muren gevuld!
4.292 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Laat je nog meer inspireren

Koop de foto Boeing B-17G Flying Fortress. van Jaap van den Berg op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Over "Boeing B-17G Flying Fortress."

van Jaap van den Berg

Over het werk

Boeing B-17G Flying Fortress.

Naam vliegtuig: Sally B./Memphis Belle.

Deze Boeing B-17G Flying Fortress draagt de naam van de bekendste B-17, de Memphis Belle (rechterkant van het vliegtuig) en aan de linkerzijde Sally B.

De "Memphis Belle" werd op 15 juli 1942 aan de USAAF geleverd. In november 1942 maakte het de eerste vlucht naar bezet Europa. Het vliegtuig heeft 25 missies gevlogen waarbij de bemanning 8 vijandige vliegtuigen neerschoot. Na de 25ste vlucht is het toestel op 8 juni 1943 teruggevlogen naar de Verenigde Staten waar het in 3 maanden tijd langs 31 steden vloog om geld in te zamelen (war bonds) zodat de Amerikaanse regering de oorlog kon financieren.

De oorspronkelijke Memphis Belle staat volledig gerestaureerd tentoongesteld in het National Museum of the United States Air Force op Wright-Patterson Air Force Basw bij Dayton, Ohio.

De B-17 op de foto is het laatste nog vliegende exemplaar in Europa. Wereldwijd vliegen er nog een klein aantal van deze bommenwerpers uit de Tweede Wereldoorlog. De viermotorige bommenwerper dankt zijn bijnaam vliegend fort aan zijn uitrusting met dertien machinegeweren en laadruimte voor maximaal 3.600 kilo aan bommen.

Dit vliegtuig heeft aan de rechter voorkant de nose art van Memphis Belle en aan de linker voorkant Sally B. (zie foto) en is eigendom van het Imperial War Museum in Duxford.

Deze foto is gemaakt op 13 september 2025 tijdens de Sanicole Airshow.

Jaap van den Berg profielfoto

Over Jaap van den Berg

Ik ben Jaap van den Berg en woon in Den Haag. Ik ben een hobby fotograaf en in mijn vrije tijd ga ik er graag op uit om vooral vliegtuigen te fotograferen. De passie voor de vliegtuigen heb ik al sinds mijn jeugd. Militaire vliegtuigen hebben de grootste aantrekkingskracht op.. Lees verder…

Klantbeoordelingen

Dit werk heeft nog geen beoordelingen. 4.292 klanten geven ons een 4,8 / 5

    Truus
    Nederland
    5 / 5

    Zeer tevreden!
    Tijdens het vervoer was er een beschadiging opgetreden. Dit is door Werkaandemuur keurig en netjes opgelost. Met als resultaat dat wij nu een pracht van een kunstwerk in onze woonkamer hebben hangen.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juni 2023
    dorine van de Oever
    Nederland
    5 / 5

    Wat een top service, en wat bieden ze snelle en goede oplossingen. Ook denken ze fijn en snel met je mee. Het zijn echt toppers

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in november 2022
    Frank Bottenberg
    Nederland
    5 / 5

    Perfect

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in oktober 2024
    Marcel Pietersen
    Nederland
    5 / 5

    Een mooie plek als je een mooie foto aan de muur wilt hebben. Vele hobby fotografen hebben hier hun foto's geplaatst. Echt een site om eens te bezoeken.

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in april 2019
    Björn en Bart
    Nederland
    5 / 5

    Voldoet volledig aan onze hoge verwachtingen
    Het gekozen werk en de afwerking zijn prachtig. De levering gebeurde met veel zorg. Een aanrader. Onze verhuis is binnenkort en dan krijgt het werk een plaats aan de muur. Iets om naar uit te kijken.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in augustus 2022
    H. Zeilstra-Quak
    Nederland
    5 / 5

    Goede en snelle communicatie via email wat er gaat gebeuren. Mooi en superscherpe foto op Canvas, erg blij mee. Snelle levering, kortom één en al tevredenheid!

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in augustus 2017
    DIANE. Smits
    Nederland
    5 / 5

    Leuk aan de muur en zeker niet te duur
    Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar. Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken. Gr Peter en Diane Smits

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in juli 2021
    Bp
    Nederland
    5 / 5

    (Translated by Google) 1 word BEAUTIFUL (Original) 1 woord PRACHTIG

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in juli 2025
    Edv
    Nederland
    5 / 5

    Goede kwaliteit, vriendelijke service, al met al goede ervaring!

    Geverifieerde beoordeling van Google Besteld in januari 2024
    Jan
    Nederland
    4.5 / 5

    Positief
    Perfect zoals verwacht

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in mei 2021
    NICOLE
    Nederland
    5 / 5

    geweldig
    Goede service, mooie kwaliteit van het behang.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in april 2020
    Leon
    Nederland
    5 / 5

    Goede service en je krijgt gewoon wat je vraagt.

    Geverifieerde beoordeling van Kiyoh Besteld in januari 2019

Over het materiaal

ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

  • Hoge kwaliteit afdruk
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk

Meer over ArtFrame™