Over ‘De transformatie I’ van christine b-b müller
Foto van aangetaste bladeren van verschillende planten. Het beeld werd veranderd door de contrasten te bewerken. De titel is ontleend aan het natuurlijke veranderingsproces waaraan het gebladerte is blootgesteld en in de vergankelijkheid waarvan ook de schoonheid schuilt.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Via plantenfotografie naar digitale beeldbewerking met zijn duizend mogelijkheden. Zo heb ik mijn "speeltuin" gevonden, waar ik elke dag graag stoom afblaast. Het creatieve proces is een fascinerende reis en het resultaat is altijd verrassend. Verschillende technieken en stijlen zorgen voor een prachtige afwisseling en verdere ontwikkeling.
Ik hoop dat mijn enthousiasme voor alles wat leeft ook tot uiting komt in mijn schilderijen.
