Tijdens een DJ set op een festival wordt het publiek bestrooid met confetti om de feestvreugde te verhogen.
Als fotograaf probeer ik te spelen met licht en donker. Als popfotograaf speel ik hier altijd al mee, maar voor foto's aan de muur is dit nog mooier.
As photographer I'm trying to play with light and dark. As popphotographer I am used to play with this, but..
Lees verder…
Service die je bij een 5sterren hotel verwacht
Nadat helaas mijn aluminium kunstwerk kapot aankwam ben ik binnen 10 min terug gemaild. Alles werd geregeld. Er werd direct een nieuw kunstwerk gemaakt en het mail verkeer was erg vriendelijk en behulpzaam.
Na het vragen wat ik met het kapotte kunstwerk kan doen, werd me geadviseerd om het eventueel aan een non profit organisatie te geven. Die zijn hier vaak erg blij mee. Dit vind ik ook een mooi initiatief in plaats van het weg te laten gooien.
Al met al zou ik iedereen willen aanraden om hier zijn kunstwerk te kopen vooral omdat de service (als er iets mis gaat) gewoon subliem is.
Het "werk" wordt netjes afgeleverd en men is meedenkend over het bestelde o.a. of de maatvoering klopt en het dan naar wens is!
Mooie foto en heel snel en goed bezorgd.
Prima
Prima service. Doen wat ze beloven.
Ben zeer tevreden over de website, de service en de kwaliteit van de geleverde werken.
(Translated by Google) Nice site, fast delivery. Beautiful quality. Very happy with it! (Original) Mooie site, snel geleverd. Prachtige kwaliteit. Erg blij mee!
Topservice en hele goede afwerking
Mooi product geleverd met hele goede afwerking. Voldoende contactmomenten en service
Heel mooi en goed ingepakt
.
Persoonlijke benadering Actief meedenken in oplossingen
Uitstekend
Verkeerde doek werd bezorgd. Zonder problemen een weekje later de juiste ontvangen.
Doek in frame ziet er erg mooi uit.
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
(Translated by Google) Very nice, everyone who comes in shouts about it, we are very happy with it (Original) Heel mooi iedereen die binnen komt roept erover we zijn er heel blij mee