Fire Creature van Tom Derwort Photography

Koop dit abstracte kunstwerk Fire Creature van Tom Derwort Photography als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
156,- - %
Of betaal 3x 52,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1763709
Fire Creature van Tom Derwort Photography
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1763709 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.482 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Tom Derwort Photography

Heerlen, Nederland

Over ‘Fire Creature’ van Tom Derwort Photography

Nachtelijk verbranden van afvalstoffen/gassen, resulterend in een enorme vlam die de vorm heeft van een eng wezen, Geleen, Nederland. Deze drie schoorstenen zijn gelegen op Chemelot, een van de grootste geïntegreerde chemische industriecomplexen in Europa en voor zover bekend het op twee na grootste industriecomplex in Nederland.

Origineel gemaakt door Tom Derwort Photography.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Tom Derwort Photography
Heerlen, Nederland

Hi! Mijn naam is Tom Derwort en ik ben een natuur- en stadsfotograaf met als thuisbasis Heerlen, Nederland. Fotografie is al jaren een van mijn grootste passies en door mijn werk hoop ik mensen mee te kunnen nemen in al het moois dat deze wereld te bieden heeft. Ik speel graag met verschillende perspectieven en ik hoop dat mijn werk bij iedereen dezelfde emoties oproept die ik zelf heb mogen ervaren tijdens het vastleggen van momenten op mijn vele reizen.

Naast…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten