Op zoek naar een geschikte plek in de buurt van Cowes, Phillip Island, kwam ik terecht bij dit strand. Vanuit de duinen heb je hier een prachtig zicht op de zonsondergang, zo ook deze zomeravond.
Veel verder kom je 's avonds het eiland niet op vanwege de pinguïnparade die hier op de zomeravonden te zien. Dit stuk van het eiland wordt dan afgesloten.
Mijn naam is Peter Kuipers, geboren en getogen in het noorden van het land. Ik woon in het karakteristieke wierdendorp Uitwierde, vlakbij de stad Groningen. Hier, tussen de uitgestrekte landschappen en het altijd veranderende licht, heb ik mijn passie voor fotografie gevonden.
Wat mij het meest fascineert,..
Lees verder…
super service, een aanrader
Helemaal top
Hele mooie keuze aan beeld materiaal. Snelle levering en zorgvuldig verpakt. Ik ben blij!
heel blij
grote keuze bij Werk aan de muur . Wilde iets voor op het toilet en ben leuk geslaagd met een subtiel kunstwerk.
Zeer tevreden met ons mooie kunstwerk
Zeer ruime keuze aan afbeeldingen, goede kwaliteit en snel geleverd. Ons canvas doek staat prachtig op de muur!
We zijn zeer tevreden over de afhandeling van onze bestelling. Goed verpakt en in goede orde ontvangen.
Perfect
Mooie schilderijen foto’s etc
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Prachtige foto inlijsten ging zeer vlot, complimenten voor dit bedrijf
Zeer tevreden over kwaliteit product
Foto op canvas besteld
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik ben er erg blij mee
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
Wederom geweldig Werk aan de Muur!
Inmiddels al het derde werk van Werk aan de Muur ontvangen. Met tussenpozen van aantal jaren, het is nog steeds top kwaliteit! Het eerste werk bestelde. Ik jaren geleden, toen het bedrijf nog redelijk klein was. Nu is Werk aan de muur uitgegroeid tot een flinke nationaal bekende firma ( VT wonen etc.) , maar nog steeds goede service en kwaliteit! Super, helemaal tevreden!
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits