Over ‘Gevleugeld’ van Karin Bakker Fotografie
Ergens langs de kant van de weg, viel mijn oog op een groep takken en dan met name dat wat er tussen lag, namelijk deze prachtige tros vleugeltjes. Fraxinus is de officiële benaming en ze wordt ook wel 'Ash Tree' genoemd - Prachtig vind ik dat.
De verhouten kleuren en textuur van talloze kleine gedroogde blaadjes maakt dit een…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben Karin en ik woon sinds een paar maanden in een prachtige woonboerderij bij de Veluwe, samen met mijn man.
Mijn liefde voor de fotografie zat er al vroeg in, mijn opa fotografeerde ook en ik kreeg al jong mijn eerste (analoge) camera.
Later heb ik de Fotovakschool in Amsterdam afgerond om de basis en techniek van het fotograferen te leren.
Deze manier van fotograferen ontstond toen ik werd gevraagd om te exposeren tijdens de 'Kunstlijn' in…