Over ‘Gezicht op Leiden no.3’ van Suzanne Allewelt
Een rustige kleurrijke skyline van de mooie stad Leiden. Te zien is: het van der Werffpark met de Lodewijkkerk op de achtergrond, de bocht in het Rapenburg, de Stadstimmerwerf en het houten gedeelte van de Hooglandse kerk.
Dit werk is gemaakt met verschillende verftechnieken en uiteindelijk gedigitaliseerd. Hierdoor is er een…
Kleurgebruik
Ontdek ons behang
Maak een statement met kunst op behang
Transformeer elk interieur met een mooi kunstwerk dat de hele muur bedekt, en zowel jou als je gasten versteld doet staan.
- Haarscherpe prints
- Vliesbehang (in banen)
- Eenvoudig te plakken
- Met lijm leverbaar
Door mijn achtergrond als grafisch ontwerper en illustrator heb ik altijd veel getekend en gemaakt. Een keuze maken tussen digitaal of analoog werken is mij nooit gelukt vandaar deze leuke mix in mijn werk. Ik ben begonnen met een kleurrijk stadsgezicht van Leiden, waar ik zelf woon en werk. Vanuit daar kreeg ik al snel de vraag of ik dan ook niet Amsterdam heb bijvoorbeeld :)
Doordat ik ook erg veel van de natuur houd en daar vaak te vinden ben maak ik ook boeketten…