Over ‘Highkey visdief’ van Ronald Buitendijk Fotografie
Tegenovergestelde van de lowkey foto’s van een visdief, een visdief tegen een witte lucht. Ik vind beide steilen erg fijn bij een witte/lichte vogel.
Het geeft een minimalistisch beeld, maar toch springt de vogel er wel uit (zeker met die spectaculaire kleur van de snavel).
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben in 2018 begonnen met het fotograferen van wilde dieren waar ik sinds jongs af aan al gek op ben. Het fotograferen van deze dieren gebeurt uiteraard op een manier om de dieren zo min mogelijk te storen.
Naast wildlife- en macrofotografie fotografeer ik af en toe ook andere dingen, zoals de maan of steden. Ook deze foto’s zijn op deze site beschikbaar.
Mocht de foto er niet tussen zitten die wel op mijn website of Instagram staat, neem dan contact met…
