Een van de edelherten in Park de Hoge Veluwe wil zijn eigen weg gaan en kijkt verbaasd de groep na die de andere kant opgaat.
In mijn werk hou ik van kleur en spectaculaire wolkenluchten.
Als fotograaf houd ik me graag bezig met landschappen. Een landschap kan zowel een traditioneel natuurlandschap als een stadslandschap zijn. Ik hou van spectaculaire (en kleurige) (wolken)luchten. Al mijn foto’s zijn gemaakt in Nederland.
Op mijn wandelingen door de Hollandse natuur..
Lees verder…
Heel erg mooi
Kwalitatief goed en handig op te hangen.
Dat het vrij prijzig is is ook de enige reden dat het geen 10 is. Verder echt alles dikke prima
prachtige schilderijen besteld ben er heel blij mee .Heb ze weel op canvas genomen dat leeft heel mooi in de ruimte.
helemaal blij aan de muur
Hadden 25 jaar iets boven de bank hangen waren daar zeer aan gehecht nu nu pianotafreel hopelijk weer 25 jaar blij mee heel mooi aan de muur Gr John/Jacq
(Translated by Google) Super happy with our artframe artwork! Easy to assemble and hang. Recommended! (Original) Superblij met onze kunstwerken van artframe! Makkelijk in elkaar te zetten en op te hangen. Aanrader!
Prachtige methode om fotograaf en klant bij elkaar te brengen
Fantastisch!
Tijdens het uitpakken van het geleverde produkt bleek deze licht beschadigd te zijn. Werkaandemuur heeft dit keurig opgelost door een nieuw doek te verzenden. Het eerder geleverde doek mocht ik behouden/ weggeven.
Fantastisch
Een geweldige zaak, met heel veel verschillende schilderijen, op canvas,
ook het verzenden geef ik een 10 met griffel, kan niet beter qua iets kopen daar, doen...
Gewoon super
Even contact gehad over de levertijd en meer dan super snel alles geregeld.
geweldig
Goede verzending, prachtig exemplaar
Mooi doek,ziet er fantastisch uit incl.de omlijsting
Aankoop perfect verlopen! Top service van Werk aan de muur!
Heb bij mijn bestelling het verzoek gedaan om deze binnen 3 dagen te leveren. Werk aan de muur heeft mijn verzoek gehonoreerd en zelfs een dag eerder geleverd dan gevraagd! Top service derhalve een groot compliment voor Werk aan de muur! Maar ook het “schilderij” dat ik heb besteld is prachtig! (Al is het niet voor mijzelf; is een kado, vandaar mijn “deadline” van 3 dagen).
Prachtige kwaliteit doek, het staat fantastisch op de muur