Over ‘Husky in Lapland’ van Bart Muller
Husky die wordt gebruikt als sledehond in Fins Lapland. De Husky lag even bij te komen nadat hij z'n werk gedaan had. Vooral zijn mooi blauwe ogen vielen me op. De foto is bewerkt door alleen kleur terug te laten komen in z'n ogen. Dit zorgt ervoor dat de foto mooi past in een moderne setting en met veel inrichtingen te combineren is.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Bart Muller uit Haarlem. Tijdens mijn reizen ben ik mij steeds meer gaan interesseren in fotografie. Ik vind het vooral uitdagend om landschappen en dieren te fotograferen en ben altijd op zoek naar het perfecte plaatje waarbij ik gebruik maak van een Sony Alpha a7 ii!
Bezoek shop
