In het spotlicht. Een kleine den wordt subtiel verlicht door een verdwaalde zonnestraal. Terwijl de rest van het bos in het donker staat, heeft deze boom het licht gevonden.
Bert Kok (1982) is geboren in het prachtige Limburg, met de bossen op een steenworp afstand en de Maas binnen handbereik. Logisch dat hij na verloop van tijd de camera oppakte om al dit moois in de omgeving te fotograferen. Het liefst gaat hij eropuit zonder vast plan. Lopen,.. Lees verder…
5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen
Pluspunten
Snelle service
geweldig
Goede service, mooie kwaliteit van het behang.
(Translated by Google) Beautiful, high-quality poster. Exactly what I'd hoped for. I'll definitely be ordering from Werk aan de Muur again! (Original) Mooie kwalitatief goede poster. Precies zoals ik gehoopt had. Bestellen bij Werk aan de Muur zeker voor herhaling vatbaar!
Uitstekende service en goede kwaliteit
Service is perfect en de afdruk is zeer mooi
2 keer een topervaring.
Via VT Wonen aan dit mooie bedrijf gekomen. Inmiddels twee mooie "werken aan de muur". Service is top, zo ook de nette levering. Echt waar voor je geld.
Veel keuze en diversiteit, een echte aanrader.
Zeer aan te bevelen
Wederom prachtige canvas print ontvangen. Zorgvuldig verpakt en tijdig geleverd.
Leuk persoonlijk contact als je vragen hebt en je krijgt ook heel snel een reactie. Wij hadden een ‘spoedverzoek’ en dat wat geen enkel punt. Goede service dus! De kwaliteit van het papier is goed en het resultaat in de kamer is een echte metamorfose.
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
helemaal blij aan de muur
Hadden 25 jaar iets boven de bank hangen waren daar zeer aan gehecht nu nu pianotafreel hopelijk weer 25 jaar blij mee heel mooi aan de muur Gr John/Jacq
Zeer tevreden over kwaliteit.
Bestelde eerst 2 werken en na ontvangst onmiddellijk nog 3 extra werken, ze zijn allemaal even mooi afgewerkt.
Mooi doek,ziet er fantastisch uit incl.de omlijsting
Leuk contact met Lianne. Snelle reacties op mailtjes en komen hun afspraken goed na. We zijn erg blij met onze schilderijen!