Jules Chéret was een Franse kunstenaar en lithograaf die leefde in de 19e eeuw. Hij wordt beschouwd als een pionier van de affichekunst en stond bekend om zijn kleurrijke en levendige affiches, die vaak reclame maakten voor Parijse cabarets, vaudevilles en theaters.
Ik ben een ambitieuze hobbyfotograaf, voornamelijk op het gebied van landschaps- en natuurfotografie. Ik maak graag foto's op mijn reizen. De foto's herinneren me aan zoveel mooie momenten... Lees verder…
(Translated by Google) The canvas painting arrived perfectly, with a beautiful frame. It looks fantastic; I'm thrilled with it! (Original) Het schilderij op canvas werd perfect bezorgd, met een mooie baklijst eromheen. Het staat schitterend, ik ben er heel blij mee!
Fantastisch mooi systeem om je muur mee te verfraaien. Heel veel keuze, van bekende kunstwerken tot praktisch elke denkbare voorstelling. De afbeeldingen zijn in verschillende maten te bestellen en worden dan samen met de lijst op maat gemaakt. Wat mij betreft: Een topproduct!
super service ,en erg meedenkend.
Ze houden je heel goed op de hoogte van het proces en doen exact wat ze beloven. Heel prettig!
(Translated by Google) Beautiful painting! (Original) Prachtige schilderij!
Zeer vriendelijke en snelle service, het eindresultaat van het werk dat voor ons gemaakt is, is geweldig, we zijn er heel blij mee!
Duidelijk met bestellen. Goede communicatie Snelle levering Goede kwaliteit product
(Translated by Google) Werk aan de muur produces very beautiful paintings. The art-frame system is very easy and beautiful. Ordered multiple canvases for our care institution. The last order had a size error, this was resolved very quickly and pleasantly. (Original) Werk aan de muur levert erg mooi schilderijen . Het systeem art-frame is erg makkelijk en mooi. Meerdere doeken besteld voor onze zorginstelling. Bij laatste bestelling was er een fout qua maat gemaakt, dit werd super snel en aangenaam opgelost.
Super kwaliteit
Voor de 2e keer een schilderij besteld,zeer mooie kwaliteit
We zijn SUPERBLIJ met de 4 artframedoeken die we bij Werk aan de Muur aankochten!??? Zo mooi! De doeken overtreffen echt onze verwachtingen! Inmiddels prijken ze fier op onze hal muur. Echte eye-catchers zijn het! We zijn ook heel erg tevreden over de bijstand van het vriendelijk personeel en hun geduld met al onze vragen. Ook een pluim voor de vriendelijke vervoerders die zich door het hondse weer (sneeuw) een weg baanden van Nederland naar België. Topbedrijf!
Keurig en snel geleverd
Ben erg tevreden, keurig en snel geleverd en contact per mail erg duidelijk
Goed advies en perfect afgehandeld
Bestelling gedaan met een zwart frame. Werden keurig gebeld daar we een licht doek hadden. De kans op doorschijnen was aanwezig. Men gaf suggestie om een dikker doek te nemen (geen meerprijs) en dat in dat geval de isolatie niet heel veel zou toevoegen. Overall perfect advies, meedenken en goedkoper alternatief. Echt top!