Over ‘Klassiekers aan de pomp’ van The Wandering Piston
Deze foto is genomen tijdens een toertocht door het adembenemende Hakone (uurtje ten westen van Tokio). De tocht bestond uit voornamelijk Japanse auto's, met de Porsche 964 Turbo als uitzondering. Tegen het einde van de toch moesten alle auto's weer vol getankt worden wat zorgde voor mooie beelden.
Omdat beide auto's wat ouder zijn…
Kleurgebruik
Ontdek onze fotoprints
Hoogwaardige kunstprints voor jouw muur
Elk kunstwerk printen we voor jou als hoogwaardige fotoprint, op zwaar satijn fotopapier van 260 gram.
- Hoogwaardige fotoprints
- Dik en duurzaam fotopapier
- Inlijsten naar wens
- Optionele witrand
The Wandering Piston zijn 3 enthousiastelingen uit het zuiden van Nederland met een passie voor auto's en reizen.
Deze passie is hetgeen wat wij graag vastleggen op foto. Auto's gecombineerd met een adembenemende omgeving staan in onze foto's centraal.
Zoals de welbekende auto-journalist Jeremy Clarkson ooit stelde: "Cars can be art". Hier kunnen wij ons helemaal in vinden en dragen dit uit met onze foto's.