Foto van een klein gerbera boeket, aquarel fotobewerking
Ik ben Naomi, fotograaf, opgeleid aan de Fotovakschool Apeldoorn, liefhebber van Photoshop, minimalistische abstracte beelden en strakke vormen.
Circa 20 jaar geleden heb ik groot wit verpakkingspapier gekocht om een deel van mijn teenager kamer muur hiermee af te plakken. Weken lang was ik met..
Lees verder…
Leuk aan de muur en zeker niet te duur
Al zoekende ,naar iets van kleur aan de muur.kwamen we bij werk aan de muur uit. Wat een leuke schilderijen hebben ze daar.
Top . Gaan we de volgende keer zeker weer bezoeken.
Gr Peter en Diane Smits
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
In 1 woord alles is zo goed
Fijne mail je blijft goed op de hoogte
Mooie collectie.
Mooie, gevarieerde collectie.
Duidelijke aanwijzingen wat en hoe je het uitgevoerd wilt hebben.
Snelle levering.
Uiterst tevreden.
(Translated by Google) Very satisfied! (Original) Erg tevreden!
Fantastisch mooi systeem om je muur mee te verfraaien. Heel veel keuze, van bekende kunstwerken tot praktisch elke denkbare voorstelling. De afbeeldingen zijn in verschillende maten te bestellen en worden dan samen met de lijst op maat gemaakt. Wat mij betreft: Een topproduct!
super ervaring
voor het eerst werk besteld hier en we zijn ontzettend fijn geholpen. prima service en goed bereikbaar
Correct behandeld. Snelle afhandeling van mijn bestelling.
Heb helaas nog geen foto gemaakt.
We hebben 2 hele mooie canvas schilderijen gekocht en ze zijn prachtig. Hadden ons wel in 1 schilderij vergist qua grootte maar konden hem gelukkig op een andere plek hangen. Maar ze zijn heel erg mooi en goed afgeleverd.
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Wat een geweldig bedrijf zo blij met jullie
2 bestellingen geplaatst de correspondentie die dan volgt van werk aan de muur naar de klant is echt uniek.
Geeft een gevoel van grote betrokkenheid.
Mooi man kwaliteit ten top.
Alles en iedereen is prima daar
Ik had mooi schilderij uitgezocht om poster van te maken maar er niet aan gedacht dat dat wel even tijd kost.Er zijn natuurlijk meer mensen die iets bestellen.Mailtje gestuurd of het misschien eerder kon en ja hoor omdat het er voor een bepaalde gelegenheid moest zijn gingen ze dat in orde makenWaar vind je zoiets nog dat men met speciale wensen rekening houdt.
De poster was prachtig en zo keurig verpakt alle lof!