Over ‘Liggende kamelen in de woestijn’ van Sama Apkar
Mijn favoriete dier is een kameel en als ik er een zie dan moet ik het ook omhelzen. Ik zat hier in de auto met mijn ouders en een paar vrienden in Marokko en onderweg zag ik een paar kamelen in de woestijn. De vrienden van mijn ouders moesten van mij de auto stoppen zodat ik naar de kamelen toe kon. Zo gek ben ik op ze.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Opgroeien met kunstenaars als ouders laat je de wereld anders zien. De dagelijkse bezigheden laten ons soms vergeten wat voor moois er allemaal om ons heen te vinden is. Ook ik ben vaak druk in mijn leven, maar fotograferen en schilderen halen mij uit mijn routine en brengen mij in de wereld van creativiteit en verbeelding.
Bezoek shop
