Over ‘Parkbrug, Antwerpen’ van Framed by Elisabeth
De Parkbrug in Antwerpen is uniek en geeft elk moment van de dag een ander speels beeld met licht en schaduw. Dit kom door het patroon van openingen, textuur en structuur. Een bijzonder stuk publieke ruimte en door de vormen ook erg leuk om te fotograferen en aan de muur te hangen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hi! Ik ben Elisabeth en verslaafd aan fotografie. Zo kom ik graag in Deventer, Utrecht, Rotterdam en Amsterdam voor architectuurfoto's. Maar ook mooie landschappen (denk aan Zeeland en Friesland) leg ik graag vast! Ik speel vaak met lijnen en vormen, zwart-wit fotografie en foto's waarbij één kleur eruit springt. In mijn shop zal je ook werken vinden die gemaakt zijn in Engeland, Duitsland en België.
Bezoek shop
