Over ‘Poster Negroni, aquarel’ van Kim Karol / Ohkimiko
Zomers fris motief in rood-oranje en natuurlijke tinten met Negroni-drank in een kopje, sinaasappels, planten en zuidroze huizen op de achtergrond, aquarel
Kleurgebruik
Ontdek ons acrylglas
Kunstprints met diepte op acrylglas
Ontdek de luxe van een kunstprint achter zwaar acrylglas, waar elk detail tot leven komt met een ongeëvenaarde dieptewerking.
- Haarscherpe prints
- Stevig en duurzaam
- Zwevende elegantie
- Verfijnde afwerking
Ik ben Kim Karol, een grafisch ontwerper uit Duitsland. Het is een groot plezier om mijn liefde voor design en lettertypes te uiten en een statement te maken. En het is mijn vreugde om iemand te laten glimlachen, misschien te motiveren, te inspireren of gewoon iemands huis te verfraaien met mijn kunst.
Mijn werk is geïnspireerd door alles om me heen. Ik hou van kleuren, typografie, eenvoud, fotografie, natuur, reizen, humor, poëzie - ik hou van wat ik doe.
wat ik…
