Over ‘Rots in de branding...’ van As Janson
Als ik naar deze foto kijk... dan voel ik zoveel dat ik alleen maar kan denken wow.
Een rots in de branding.
Het is een uitdrukking voor iemand die je kan helpen wanneer je dat nodig hebt, die er altijd is. Altijd sterk en stabiel en je kan opvangen daar waar nodig.
Dat is wat deze foto is voor mij.
Behalve dat het…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Fotografie is voor mij een veilige plek en een passie. Een plek waar ik mijn kennis, mijn manier van kijken, creativiteit en mijn gevoel mag laten samen komen. Ik ben een All-Round fotograaf. Het onderwerp maakt mij niet zoveel uit. Of het nu gaat om mensen, dieren, objecten, natuur of stad. Ik zoek naar karakter, emotie en het verhaal erachter. Dat vind ik het allerleukste, om anderen te laten zien wat ik kan zien. De schoonheid, puurheid, karakters en/ of emoties.
Ik…
