Over ‘Rotterdam Centrum Skyline’ van Paul Poot
Dit beeld van de skyline van het Rotterdamse centrum is op een warme zomeravond gemaakt vanaf de Euromast. Je ziet linksvoor de Westzeedijk en natuurlijk de prachtige hoogbouw die het centrum rijk is, met rechts de nieuwe aanwinst, de Zalmhaventoren.
Zoek je een warm beeld van de Maasstad, om zowel de dynamiek van de stad als de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik vind het heerlijk om de rust op te zoeken in een mooie omgeving en het beeld en gevoel dat ik daarbij heb vast te leggen. In deze shop is een deel van mijn werk gezien waarvan ik denk dat het goed past als onderdeel van een interieur. Hopelijk zit er een werk tussen waarover je net zo enthousiast bent als ik!
Bezoek shop
