Een dynamisch beeld van de bloesem van een Krentenboompje. De fijne onscherpte is gecreëerd met een Sweet 50 lens.
Een dynamisch beeld van de bloesem van een Krentenboompje. De fijne onscherpte is gecreëerd met een Sweet 50 lens.
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
Ik ben helemaal verliefd op onscherpte in een foto. Van die smeuïge stukken in de foto die de scherpte versterken. Natuur breng ik richting abstract, grafisch of dynamisch. Kleurrijke beelden die opvallen of rust creëren.
Samen met mijn man ben ik bruidsfotograaf en fotografeer ik daarnaast ook families. Bij het fotograferen van mensen gaat er ook veel energie zitten in de omgang. Ik wil dat een fotoshoot gezellig is en dat iedereen op zijn gemak is.
Om te…