Surfen op kaken, Peter Stahl uit de verzameling van 1x
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.
Heel tevreden met het bestelde kunstwerk. Goede kwaliteit en op tijd geleverd. Mocht je twijfelen, doe dat maar niet, het is zo mooi!
Betaalbare kunst aan de muur
Prettige website waardoor je eindelijk de Ikea schilderijen kunt vervangen door iets betaalbaars en moois.
Af te drukken als poster, of op verschillende andere ondergronden op verschillende formaten. Wij zijn er erg blij mee.
Wordt goed verpakt en redelijk snel verzonden. Wij komen zeker nog eens terug.
Top bedrijf!
Drie verschillende schilderijen besteld met bijbehorende lijst. Het doek in de lijst krijgen was iets lastig. Daarentegen is het resultaat geweldig!
Fantastisch!
Een hele mooie scherpe productie. Fantastisch!
Snelle levering, leveren prachtig werk!
Mooie prints
Snelle levering en mooie prints
Ze leveren wat ze zeggen
Als je een mooie reproductie hebt uitgekozen (er is veel moois waaruit je kunt kiezen) krijg je duidelijke informatie over de mogelijkheden. Je kunt dus echt kiezende welke wijze en welk formaat je de reproductie wilt hebben. Als je een keuze maakt krijg je een voorbeeld van je keuze. Dat is reuze handig. Van sommige mogelijkheden had ik nog nooit gehoord, maar die worden duidelijk uitgelegd en getoond.
Geleverd op de afgesproken datum en goed verpakt.
Ik ben heel tevreden en geniet elke dag van de canvas reproductie.
Helaas heb ik niet veel muur om wat op te hangen, maar ik ga een plekje zoeken voor een andere reproductie.
Hele fijne en snelle afhandeling. Bestelling was helaas vertraagd door de vakantieperiode van de productie, maar Werkaandemuur bood direct een alternatieve oplossing.
Prachtig afgewerkt
Duidelijke afspraak.
En een vriendelijke Anoushka
Veel keus en veel mogelijkheden. Deskundig advies en prima service. Wij zijn erg tevreden
Leuk om weg te geven
Alles was goed en vlot geregeld, nu nog wat uitzoeken, valt niet mee er is zoveel!!
Dus nog geen foto.