Eenvoudige doch sfeervolle afbeelding van een geel vogeltje op een witte tak op een witte achtergrond.
De stylisten van Werk Aan de Muur noemen mijn stijl “Kunst met een Knipoog”. En daar ben ik het helemaal mee eens. Het leven is al serieus genoeg, nietwaar? ;-)
Ik maak voornamelijk surrealistische werken en collages, want daar kan ik mijn creativiteit en mijn tomeloze fantasie zo heerlijk..
Lees verder…
Uitstekende service
Mooie website, makkelijk bestellen en uitermate zorgvuldig verstuurd.
Uitstekende service en prachtige kwaliteit posters
Goede adviezen en uitstekende communicatie over bestellen en verzenden
Leuk om weg te geven
Alles was goed en vlot geregeld, nu nog wat uitzoeken, valt niet mee er is zoveel!!
Dus nog geen foto.
Positief
Perfect zoals verwacht
(Translated by Google) Very nice, everyone who comes in shouts about it, we are very happy with it (Original) Heel mooi iedereen die binnen komt roept erover we zijn er heel blij mee
GEWELDIG.
Mijn ervaring met Team Werk aan de Muur is in 1 woord GEWELDIG. Altijd heel vriendelijk. Denken graag mee met de klant en houden ook rekening met specifieke wensen. Doen hun uiterste best ook voor speciale verzoeken betreft o.a. eerder leveren etc. Reageren ook meteen. Super. Heel graag tot een volgende keer. Billy en Unice
Een grote collectie voor iets leuks aan de muur.V a n alle materialen is een voorbeeld aanwezig zodat je tot een goede beslissing komt.
Echt een uitstekend bedrijf die vooral qua communicatie een dikke 10 verdient. Als de mail onduidelijk is krijg je zoals in mijn geval een hele goede niet haastige uitleg van Simone . Echt een top bedrijf in de digitale oceaan.
super service, prachtige werken
Bedankt, mijn vakantiehuis straalt gewoon, dankzij de mooie reproducties.
Super blij met onze bestelling. Precies geleverd als de afbeeldingen.
Werkelijk prachtig. Wist niet dat er zo mooi gedrukt kon worden. Ga zeker nog n grote bestellen. Dank!