Over ‘Tunnelvisie’ van Sabrina de Vries
De wereld vernauwt zich tot één richting.
Alles buiten die smalle lijn vervaagt, alsof de lucht zelf geen ruimte meer biedt. Gedachten zwellen op, worden golven die tegen elkaar slaan, steeds hoger, steeds sneller. Ik voel hoe ze me overspoelen, hoe ik bijna geen onderscheid meer kan maken tussen binnen en buiten.
De tunnel is…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn reis in de fotografie begon in mijn tienerjaren, gedreven door nieuwsgierigheid en een diepe fascinatie voor het vastleggen van de wereld om mij heen. Na drie intensieve jaren aan de Fotovakschool in Amsterdam behaalde ik mijn diploma als professioneel Vakfotograaf, waarmee ik intens kan genieten van een hobby die inmiddels meer dan 25 jaar beslaat.
Door de jaren heen heb ik vele facetten van fotografie verkend, van portretten tot stillevens, maar mijn hart ligt…
