Over ‘Twee oude bootjes in Amsterdam’ van Peter Bartelings
In de Amsterdamse grachten en wateren liggen boten in soorten en maten. Zo ook deze 2 bootjes die zij aan zij liggen afgemeerd bij 'Tussen de Bogen", pal bij de Korte Prinsengracht. Het werk is in zwart-wit uitgevoerd waarin de schaduwwerking onder de spoorboog fraai geaccentueerd wordt.
Over beeldmaker Peter Bartelings: als…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Als geboren en getogen Amsterdammer is Peter Bartelings al zijn hele leven verbonden met de hoofdstad. Met zijn camera legt hij niet alleen de iconische plekken vast, maar juist ook de rust, sfeer en verborgen schoonheid die Amsterdam zo bijzonder maken. Zijn werk kenmerkt zich door oog voor compositie, licht en detail, waardoor iedere foto een eigen verhaal vertelt.
Naast zijn fotografie ontwikkelde Peter zich tot digital artist. Met creatieve bewerkingen, waaronder…
