Over ‘Versailles IV’ van Nanouk el Gamal - Wijchers (Photonook)
De Gallery of Great Battles is de grootste zaal in het paleis (120 meter lang en 13 meter breed). Het beslaat bijna de gehele eerste verdieping van de Zuidvleugel. Het werd ontworpen in 1833 en de bouw begon hetzelfde jaar. Het werd plechtig ingehuldigd op 10 juni 1837 en vormt het hoogtepunt van het bezoek aan Paleis van Versailles.
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Door de jaren heen hebben verschillende richtingen binnen de fotografie mij bezig gehouden waaronder concertfotografie, fine art nudes, cityscapes/architectuur en portretten. Maar landschappen zijn mijn grootste passie . De juiste compositie zien te vinden in combinatie met het juiste licht is een uitdaging. Maar als je de combinatie gevonden hebt is het resultaat soms verbluffend.
Bezoek shop
