Over ‘Visarend’ van Liesbeth Vroege Natuurfotografie
De aalscholvers en reigers dreven de vissen op in de uiterwaarden, de Visarend, die waarschijnlijk in de buurt zat te wachten, dacht he, dat zou weleens een lekker visje kunnen opleveren, en dat gebeurde ook, hij landde heel dichtbij op een boomstronk en ging zitten wachten met zijn kuif in de wind, tot hij toe kon slaan!
Best uniek…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Liesbeth Vroege, natuurfotograaf, vooral vogelfotografie, maar ik ben erg geïnteresseerd in de natuur in het algemeen, hoop dat jullie genieten van mijn foto's. Ik fotografeer met Olympus camera en lenzen.
Liesbeth Vroege, nature photographer, mainly bird photography, but I am very interested in nature in general, hope you enjoy my photos. I take my photos with an Olympus camera and lenses.
