Aan de een verlaten strand dit mooie vissersbootje kunnen fotograferen. Beeld van eenzaamheid en verlaten trok mij erg aan. Foto genomen op Curaçao.
Ik ben Gertjan Hesselink. En ben freelance fotograaf. Ben nooit de hobby uit het oog verloren en zo blijf ik de passie houden voor fotografie. Steeds blijf ik me ontwikkelen door workshops en cursussen. Een foto moet je willen blijven bekijken, een foto moet bij iedereen een gevoel.. Lees verder…
Nederland
ziet er uit zoals op de site
Al meerdere dingen besteld via Werk aan de muur,
Goed verpakt en degelijk.
Nederland
Service uitstekend
Na de bestelling uitstekend op de hoogte gehouden van het productieproces via mail.
NederlandGoede klantenservice , je wordt per mail goed op de hoogte gehouden over de status van je bestelling Top kwaliteit canvas
NederlandCorrecte afspraken, geleverd zoals het hoort. Thanks
Nederland
top producten, gewlidige service
Klantvriendelijk en bereid om dingen voor de klant te regelen.
De producten zijn mooi en komen goed beschermd aangeleverd aan huis!
Nederland
Goed
Ben erg tevreden met mijn bestelde schilderij. Echt top.
NederlandEen grote collectie voor iets leuks aan de muur.V a n alle materialen is een voorbeeld aanwezig zodat je tot een goede beslissing komt.
Nederland
Goede ervaring
Werkaandemuur.nl heeft een duidelijke site, is punctueel als het gaat om betalings- en leveringsprocedures en is bij vragen snel met de follow-up.
Nederlandheel veel keus, voor ieder wat wils, mooie kwaliteit, perfect verpakt. Kortom heel blij met mijn keuze en ga zeker in de nabije toekomst weer op zoek naar iets moois voor aan de muur
NederlandZeer tevreden, ook de service. Zijn makkelijk te bereiken per telefoon. Uiterst vriendelijk geholpen. Komen afspraken na. Echt top? prachtig schilderij, volgens verwachting.
NederlandPrachtige kwaliteit,zorgvuldig verpakt,en een fantastische ontroerende mail als het werk overgedragen word, aan de bezorgdienst. Hier gaan we heel lang plezier van hebben.
Nederland
Supermooi
Om ons vakantiehuisje op te fleuren hebben we foto's op canvas laten printen. Vanwege Black Friday en de feestdagen duurde de levering wat langer dan gebruikelijk (werden we netjes over geïnformeerd) maar het resultaat was het wachten meer dan waard. Supermooie werken zijn het geworden. Alles degelijk verpakt om beschadigen te voorkomen.