Over ‘Zonsopkomst’ van Jan Tuns
De zon komt op boven de Rode Zee en steekt net boven een wolkenband uit. De steiger is gemaakt voor de duiksport en om een wandeling te maken naar het koraalrif. Ook het water kleurt mooi oranje, zulke momenten zouden eeuwig mogen duren maar met het stijgen van de zon zijn ze snel voorbij.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben geboren op Goeree Overflakkee en daar zijn prachtige natuurgebieden om te fotograferen zoals de Kwade Hoek en de Slikken van Flakkee. Ik ga graag op reis en probeer dan zowel de cultuur als de natuur van verre landen fotografisch vast te leggen.
Ik heb een aantal opleidingen gedaan om me echt te bekwamen in het vak en geef ook workshops om deze kennis weer te delen.
Tijdens mijn opleiding tot fotograaf en mijn reizen ben ik erachter gekomen dat het vastleggen…
