Aan de Noord-Hollandse kust vind je deze bakens van hout. Elke strandpaal heeft zijn eigen nummer of naam. Het nummer staat voor de kilometer stand.
Hallo, ik ben Martijn en ben vanaf 2006 al bezig met fotografie, ik vind leuk om foto's te maken en te delen met mensen.
Wat vind ik het leukst om te fotograferen; Landschap, Urbex (verlaten gebouwen), Macro, Zwart/Wit, Stadsfotografie, Natuur.
Voor mijn werk gebruik..
Lees verder…
(Translated by Google) Very satisfied with our purchase! (Original) Super tevreden met onze aankoop!
mooie canvasfoto
mooie canvasfoto goed verpakt maar nogal duur
Prachtig.
Prachtig, met veel zorgvuldigheid gemaakt en verstuurd.
In 1 woord alles is zo goed
Fijne mail je blijft goed op de hoogte
Prachtige, scherpe print op canvas, zeer zorgvuldig verpakt en heel snel geleverd. Ik ben uiterst tevreden!
Top aankoop!
Erg blij met het schilderij op doek met akoestische panelen. We zijn goed op de hoogte gehouden wat de status van onze aankoop was. Ook de vragen aan Lianne worden snel en goed beantwoord. Echt een aanrader.
Ben heel tevreden met mijn foto.Is een echte blikvanger.
Mooi werk.
Heb nu 3 keer iets besteld. Ben erg tevreden.
(Translated by Google) Good product, delivered on time (Original) Goed produkt, keurig op tijd geleverd
Topservice
Het werk was zeer mooi en hoogstaand afgewerkt.
Had gevraagd om een snelle levering, en dit werd tot in de puntjes geregeld.
Prima kwaliteit afdruk en degelijk frame.
Mbv duidelijke handleiding was frame eenvoudig in elkaar te zetten en zit het doek mooi strak. Ophangsysteem werkt eenvoudig ook het waterpas hangen. Blij mee.
Niets op aan te merken!
Bestelling, mailcontacten, en levering waren bijzonder prettig. Dit is mijn eerste kennismaking met Werk aan de Muur en alles was 100% in orde.