foto compilatie ( geen AI)
Mijn naam is Gijs te pas, hobbyfotograaf en beeldmaker... Lees verder…
Tevreden
Prima werk, canvas poster laten printen op ongeveer 160 x 110cm
Afdruk is meer dan geslaagd, haarscherp en goed verpakt.
Ondanks de coronacrisis toch nog redelijk snel in huis. (paar weken).
Top service
Klantendienst is zeer behulpzaam en vriendelijk.
De canvas werd snel en goed verpakt geleverd en is heel erg mooi!
Snel geleverd en het ziet er top uit.
Vond het best spannend om achter de pc een schilderij te bestellen. Maar alles mooi en snel geleverd. Top.
Super tevreden
tijd terug werk besteld. Na de bestelling vriendelijke emails en duidelijke opvolging voor de levering. Helaas bleek dat bij het ophangen het werk heel licht beschadigd was; heel vriendelijk werd dit direct opgepakt en een nieuwe gestuurd. Dit kan altijd tijdens transport gebeuren maar houding en snelheid van handelen om het te herstellen is een voorbeeld voor velen.
Niets dan LOF. Inderdaad met hoofdletters. Prima service, vragen niet waarom, maar handelen zoals je het wenst. Niets is ze teveel en afspraak is afspraak van mij een dikke 10
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
Super persoonlijke service
Super persoonlijke service, en contact voor dat we gingen bestellen en ook daarna.
Indien we weer een foto willen gaan we zeker weer met hen in zee
geweldig
Goede service, mooie kwaliteit van het behang.
(Translated by Google) 2 works ordered. Hang beautifully in our new home. Have already received many compliments! (Original) 2 werken besteld. Hangen prachtig in ons nieuwe huis. Heb al vele complimenten mogen ontvangen!
Mooi resultaat, goede afwerking!
We hebben nu 2 'werken aan de muur' hangen en zij erg tervreden over het resultaat. Ondanks dat het redelijk grote objecten zijn, wijken ze niet af van de afbeeldingen (en wat we er kwalitatief van verwachten)
heel blij
grote keuze bij Werk aan de muur . Wilde iets voor op het toilet en ben leuk geslaagd met een subtiel kunstwerk.
Blij met het cadeau
Mooie foto besteld als cadeau en ik had wat haast maar door een extra telefoontje aan de klantenservice erg netjes geholpen door Mirelle, waarvoor dank