Over ‘drie sharonfruit op een rij.’ van Lieke van Grinsven van Aarle
In mijn studio fotograferen, hier drie sharonfruit op een rij. Het is een soort kaki. Heerlijk fruit om te eten en gezond.
De vorm van een appel met een fijne oranje kleur.
Conceptfotografie met licht van links wat rechts een schaduw geeft. Het ligt al klaar op de snijplank, klaar om aan te snijden, eet smakelijk.
Stilleven in…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Welkom bij mijn foto's.
Ik ben Lieke van Grinsven van Aarle, heb van mijn hobby mijn beroep gemaakt. Met veel plezier maak ik foto's van de natuur. In de studio maak ik een stil beeld. Heb ik je geïnspireerd met mijn werk, kijk dan op mijn facebook pagina. Heb je een speciale wens, laat me het weten dan komen we samen tot een mooi beeld!
