Over ‘ufo landing’ van maxxe
Achter me lag het laatste tentamen van het semester, de stress van de collegezaal en de beslotenheid van de stad. Op een van die zinderend hete zomerdagen vertrok ik naar België, gedreven door een verlangen naar een plek die geen vragen stelt, maar alleen verhalen vertelt.
Diep verborgen in het hart van een stilgelegde Belgische…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hallo, ik ben Max. En om eerlijk te zijn: ik hou meer van de geur van vochtige, beschimmelde muren dan van vers gezette koffie in de ochtend.
Creativiteit is altijd mijn drijfveer geweest. Als architect breng ik mijn dagen door met het ontwerpen van gebouwen die bedoeld zijn om eeuwig mee te gaan. In de fotografie daarentegen vind ik schoonheid in gebouwen die langzaam vervagen. Het is mijn balans, mijn heel persoonlijke balans.
Ik ga vaak voor zonsopgang op…
