Carla Matthee

Leiden, Nederland
166 werken van Carla Matthee. Laatste werk is meer dan een jaar geleden toegevoegd.
Mist

Mist

6 werken

Leiden in Lockdown / Leiden in het Blauwe Uur

Leiden in Lockdown / Leiden in het Blauwe Uur

68 werken

Cityscapes

Cityscapes

19 werken

De bollenvelden

De bollenvelden

12 werken

De magie van de molens

De magie van de molens

9 werken

Kleurenspel van de herfst

Kleurenspel van de herfst

5 werken

De Kust

De Kust

19 werken

Mooie luchten

Mooie luchten

10 werken

Nederland bij zonsondergang

Nederland bij zonsondergang

10 werken

Polder poëzie

Polder poëzie

13 werken

Pittoreske Leiden

Pittoreske Leiden

40 werken

Filters

Trendkleuren

Basiskleuren

1 - 15 van 166 werken.

Carla Matthee

Leiden, Nederland

Over Carla Matthee

Carla Matthee, geboren en getogen in Kaapstad, Zuid-Afrika is sinds 2004 woonachtig in Leiden.

Ze is landschapsfotograaf en fotografeert vooral landschappen en stadsgezichten. Tijdens zonsopkomst en zonsondergang, als het licht begint te veranderen gaat ze graag erop uit met haar camera. Leiden als stad met historische gebouwen, mooie gevels en eeuwenoude grachten biedt haar dan ook veel prachtige kansen.

Onder de hemel ontvouwt zich het landschap, dat op haar foto’s meestal de hoofdrol heeft. Het weer is op Carla's foto’s geen anonieme figurant, maar stiekem de echte hoofdrolspeler. Carla stuurt haar foto’s geregeld in voor de weerrubrieken van diverse omroepen, en haalt vaak de uitzending. De foto’s van Carla zijn soms meerdere malen per week te zien, bij de weerberichten van de NOS, RTL, SBS 6 (Piets Weer), OmroepWest of WNL (Goedemorgen Nederland).

De werken van Carla Matthee vind je in de volgende collecties

Klantbeoordelingen

Sluiten
https://cdn-thumbs.ohmyprints.net/1/c522963023246a3a44daf822ea5b20ed/175x175/thumbnail/crop.jpg Carla Matthee Beeldmaker Leiden, Nederland,