Gerry van Roosmalen

Sint-Oedenrode, Nederland
860 werken van Gerry van Roosmalen. Laatste werk is meer dan een maand geleden toegevoegd.
Filters

Trendkleuren

Basiskleuren

Over Gerry van Roosmalen

Mijn naam is Gerry van Roosmalen, fotograaf en auteur met een passie voor beelden en verhalen die raken. Na jaren in het bedrijfsleven volgde ik in 2002 mijn hart en koos voor de fotografie. Ik rondde de Fotovakschool in Apeldoorn af met specialisaties in portret- en reportagefotografie.

Documentaire- en landschapsfotografie vormen sindsdien de kern van mijn werk. Mijn camera is mijn instrument om de wereld in haar puurste vorm vast te leggen: ruw, verstild, ontroerend. Of ik nu werk in de studio of buiten in de natuur — elk beeld is een zoektocht naar echtheid, naar wat raakt zonder opsmuk.

De Wereld in Beeld: Echte Ervaringen, Geen Fantasieën
Wat ik vastleg is geen droomwereld. Het zijn echte plekken — zichtbaar, voelbaar, bereikbaar. Elk werk is een uitnodiging om de werkelijkheid opnieuw te ontdekken. Want in het echte schuilt de grootste schoonheid.

Mijn liefde voor het ruige noorden bracht me onder meer naar IJsland en Groenland. Dit resulteerde in meerdere boeken, waaronder Waarom Groenland, Ode aan IJsland en IJslandse Parels.

In mijn webshop verzamel ik beelden die ik onderweg of in de studio maakte. Elk werk vertelt zijn eigen verhaal. Niet gevonden wat je zoekt? Ik denk graag met je mee via info@1ivision.nl.

De werken van Gerry van Roosmalen vind je in de volgende collecties

Klantbeoordelingen

Sluiten
https://cdn-thumbs.ohmyprints.net/1/f96398651c67b240b558cb64cd4d9e27/175x175/thumbnail/crop.jpg Gerry van Roosmalen Beeldmaker One Eye Vision fotografie Sint-Oedenrode, Nederland,