Jochen A. Pfisterer

Duitsland
5 werken van Jochen A. Pfisterer. Laatste werk is dit jaar toegevoegd.

Jochen A. Pfisterer

Duitsland

Over Jochen A. Pfisterer

Kunstdocent aan het gymnasium, gespecialiseerd in grafisch ontwerp. Aanvullende opleiding in Sumi-e, de kunst van het tekenen met penseel in het Verre Oosten. Mijn persoonlijke stijl is een evenwichtsoefening tussen het Westen en het Verre Oosten: penseeltekeningen geabstraheerd tot de essentie. Ik gebruik nog steeds de traditionele techniek voor illustraties van Japanse haiku.

Kunstdocent aan de middelbare school, gespecialiseerd in grafisch ontwerp, en aanvullende training in Sumi-e, de kunst van het penseeltekenen uit het Verre Oosten. Mijn persoonlijke stijl is een balans tussen de westerse en de verre oosterse kunst en traditie: penseeltekeningen, geabstraheerd tot de essentie. De traditionele techniek gebruik ik nog steeds voor illustraties van Japanse haiku.

Prof d'art au lycée, spécialisé dans le design graphique. Ik heb een opleiding gevolgd in sumi-e, de oosterse tekenkunst met een pinceau. Mijn persoonlijke stijl bevindt zich op een kruispunt tussen het Westen en het Oosten: abstracte tekeningen op een pinceau, verwijzend naar de essentie. Voor de illustraties blijf ik de traditionele techniek van het Japanse handschilderen gebruiken.

De werken van Jochen A. Pfisterer vind je in de volgende collecties

Klantbeoordelingen

Sluiten
https://cdn-thumbs.ohmyprints.net/1/674d5dc7d43f8bf89d6fc0eb599f8dba/175x175/thumbnail/crop.jpg Jochen A. Pfisterer Beeldmaker japfisterer.wordpress.com Duitsland,