Verwondering en bewondering met zo nu en dan een vleugje humor. Dat is de drijfveer achter mijn natuurfotografie. De camera geeft de mogelijkheid om letterlijk de focus ergens op te leggen. Achter die focus gaat vaak een wereld schuil die ongelooflijk fascinerend is! Een wereld die ik graag blootleg en waarvan ik de schoonheid vastleg in beeld.
En wat is nou nog leuker dan het vastleggen van mooie en fascinerende beelden? Precies! Een ander er deelgenoot van maken en ervan mee laten genieten!
Veel kijkplezier!
Het meest geschikte materiaal voor een afdruk verschilt per foto. Een aantal is het mooist op Acrylglas of ArtFrame, maar ook als Ronde print komen sommige foto's prachtig uit. Andere foto's zijn weer leuk als canvas voor in de tuin. Alles is mogelijk. Maak je eigen keus en kijk wat voor jou het mooist uitkomt.