High Energy Human
Ken je de honden rassen die bekend staan als High Energy Dogs? Well Thats Me, geen hond natuurlijk maar de titel High Energy Human zou mij prima staan. Hoewel ik rust uitstraal staat mijn brain altijd aan. Denk ik in beelden en oplossingen en sta ik altijd klaar voor de medemens.
Om deze pagina te schrijven heb ik manlief gevraagd wat hij nou echt heel irritant vindt aan mij. Om het antwoord moest ik smakelijk lachen maar ongelijk kan ik hem niet geven. Zijn antwoord was: als ik bezig ben met mijn werk, een project of opdracht. Ben ik zo gefocust daarop dat ik het hele huishouden vergeet, en daar op dat moment dus ook gewoon niks om geef! Dat is helemaal waar!
Ik ga vol overgave en meer dan 100% voor mijn klanten, geef ze de allerbeste versie van mezelf.
Omdat ik dagen lang “aan sta” en volle focus heb moeten mijn kids dat heel af toe ontgelden. Want na zo een mega project moet ik ook even bijkomen en ben ik heel simpel gewoon moe.
Als ik weer opgeladen ben gaan we heerlijk leuke dingen doen! Doe ik wel de was en stofzuig ik. Kunnen we uren lang bouwen aan een gaaf Lego huis en stoeien we tot we er bij neervallen.
Daar waar ik vroeger als puber heel wat feestjes gezien heb, ben ik nu redelijk burgerlijk geworden met een vrije geest. Niks is gek en alles is bespreekbaar. Ik sta heerlijk in het leven, heb engelen geduld maar wel direct en oprecht.
Met mijn creatieve Brain en tomeloze energie ben ik fotograaf en coach ik ondernemers op gebied