Over Robert – de man achter Backtohistory
Ik ben Robert van den Bragt – urbexfotograaf, verhalenverteller en reiziger in hart en nieren. Ik zoek de stilte van vergeten plekken, de magie van oude muren en de verhalen die achterblijven wanneer mensen verdwijnen. Wat ik zie, probeer ik vast te leggen zoals het écht voelt: rauw, eerlijk en met een vleugje melancholie.
Naast mijn passie voor fotografie werk ik dagelijks met aluminium kozijnen, deur- en raambeslag, waardoor ik met een scherp oog naar detail kijk – iets wat je terugziet in al mijn beelden. Reizen, ontdekken en creëren vormen een groot deel van wie ik ben. Van verlaten ziekenhuizen tot Italiaanse dorpjes en de woeste Dolomieten: overal vind ik nieuwe inspiratie.
Met Backtohistory wil ik niet alleen beelden delen, maar ook emoties, herinneringen en verborgen verhalen. Mijn foto’s zijn een manier om mensen mee te nemen naar plekken die ze anders nooit zouden zien – of naar gevoelens die ze misschien vergeten waren.