Mijn naam is Wout Rouwmaat , jaren geleden begonnen met het kopen van een camera en basiscursussen fotografie gevolgd . Allemaal nieuwe termen kwamen voorbij: iso , sluitertijd, diafragma , compositie , scherptediepte.......
En dan natuurlijk wat de beste leerschool was : veldlessen volgen om de geleerde theorie toe te passen in de praktijk. Wat was dat leerzaam!
En zo ga je je steeds verder ontwikkelen door bij te lezen , oefenen , workshops volgen , YouTuben , websites bekijken , Instagram fotografen volgen , aansluiten bij Facebook groepen over fotografie en ook komt het dan zover dat je de camera gaat upgraden naar een ander , beter model .
Nu maak ik mijn foto's met een systeemcamera van Olympus OMD EM1 Mark !! . Daarbij gebruik ik verschillende lenzen van een PRO kwaliteit .
Zoals je kunt zien in mijn foto's die in de banner voorbij komen richt ik mij op verschillende onderwerpen in de fotografie :
Landschap-fotografie, macro-fotografie, avond-fotografie met lange sluitertijden, roofvogels , kust-fotografie , natuurfotografie.
Wat ik leuk vindt om te doen ga ik doen . Plezier hebben en veel met de camera op pad zijn is een heerlijke hobby en ik wil daarnaast mezelf blijven ontwikkelen en bij leren.
Bij een ebook wat ik pas geleden heb gedownload had de pakkende tekst : Fotografie is een Kunst . En dat is ook zo .
Als je begint met fotograferen kijk je op jou manier , maar deze wordt als je uren maakt met de camera ook verder o