1

Binnenkijken bij
Marrit's kleurrijke interieur

Jaren 50 design en vintage

Gedurfd is wel de beste omschrijving voor deze binnenkijker. Marrit de Lang kocht met haar man 8 jaar geleden een jaren '30 woning die wel erg veel liefde nodig had. Stap voor stap toveren ze het huis om tot hun droomhuis. Naast het aangaan van dit avontuur, durft Marrit ook te kiezen voor kleur. Veel kleur! Ze neemt ons mee in haar droomhuis in Leeuwarden. Kijk je mee?

  1. 10

Over Marrit

WOONT in Leeuwarden SAMEN met man en dochter en zoontje
INSTAGRAM @donebymyselfblog
WERK Fotograaf en interieurblogger
AAN DE MUUR Tulipmania (7) van Tanja Koelemij, Vrouw portret als icoon van Studio Gjil, en Veld met madeliefjes van Bianca ter Riet

  1. 3

Gewoon doen

Marrit woont met haar gezin in een hele fijn wijk in Leeuwarden. Toen ze de eerste twee bezichtigingen hadden gezien, renden ze zo ongeveer gillend weg, gezien de slechte staat van het huis. Maar na wat langer denken zagen ze ook de mooie details die het huis had, en waar ze na het opknappen van konden gaan genieten. Ze kochten het huis in 2015 en eigenlijk zijn ze 8 jaar later nog steeds aan het klussen: “We hebben 7 jaar altijd alles zelf verbouwd, en daar enorm van genoten. Het is heel bijzonder om zo samen aan je droomhuis te kunnen werken. Maar er zijn inmiddels 2 kinderen bijgekomen en dan wordt dat steeds lastiger, en dus hebben we net een verbouwing achter de rug die door iemand anders is uitgevoerd. Enorm luxe om zo ons huis nóg fijner en mooier te kunnen maken!”

"Inspiratie is voor mij echt overal, maar het meeste vind ik dit op Instagram en in interieurboeken & -tijdschriften. Je kunt me heel gelukkig maken met een plekje op de bank en een inspirerend koffietafelboek op mijn schoot."

  1. 6
  1. 15
  1. 5
  1. 4

Juweel vol kleur

De stijl van Marrit? "Ik houd ontzettend van kleur, dus elke ruimte in ons huis heeft een andere kleur. Dit combineer ik graag met jaren '50 design en vintage. Dit alles zorgt voor een heel persoonlijk interieur, en dat vind ik het allerbelangrijkste. Qua stijl kan ik dit het best omschrijven als eclectisch, omdat ik van zoveel verschillende stijlen houd en dit graag met elkaar combineer."

Mijn interieurtip is dat je je in je huis moet omringen met dingen waar je blij van wordt en die tot je spreken. Maak je niet druk om het mixen van verschillende stijlen, de rode draad is immers dat jij het mooi vindt. Ik wil graag aan een interieur kunnen zien wie er wonen, dus toon die hobby's, kunst & andere persoonlijke dingen. Het is jouw huis!

  1. 11
  1. 8
  1. 2
  1. Marrit donebymyself binnenkijker blog

Alles is liefde

Iedere ruimte in het huis heeft een andere kleur en eigen sfeer. Daarom is er niet één lievelingsplek waar Marrit graag is. "Ik heb heel veel lievelingsplekken met verschillende redenen! De eerste is onze woonkamer, waar we zulke fijne meubels hebben staan en de plek is waar we het meeste zijn. Maar ook de keuken is een lievelingsplek - ik houd heel erg van koken en daarnaast ben ik enorm trots op het resultaat van 4 maanden keihard bikkelen voor de nieuwe keuken met bakstenen muur. Als laatste is onze slaapkamer voor mij echt een hele fijne plek, waar ik me graag terugtrek om te ontspannen."

  1. 14
  1. 12
  1. 7

De favoriete werken van Marrit

Kijk binnen bij onze klanten en laat je inspireren

Zo helpen we je bij het vinden van je droomwerk

Bekijk de materialen uitlegvideo

Schrijf je in voor tips & tricks

Bestel een cadeaubon