Over ‘Aan tafel’ van Halma Fotografie
Ze verdwijnen steeds meer uit het Franse straatbeeld maar hier en daar kun je ze nog vinden de mooie handgeschilderde reclames op gevels. In dit geval een levensgrote uitnodiging om lekker aan tafel te schuiven voor een goed diner met vrienden of familie.
Eet smakelijk!
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Fotograferen is voor mij de manier om mijn hoofd leeg te maken. Ik vind het heerlijk om 's-ochtends vroeg op pad te gaan, alleen in de natuur te zijn, genietend van een mooie zonsopkomst.
Mijn favoriete onderwerpen zijn landschappen, molens, bootjes en verder ga ik tijdens mijn vakantie graag op zoek naar mooie stoffige vergeten oldtimers.
