Over ‘Afterburner take-off Panavia Tornado van de Luftwaffe’ van Harm-Jan Martens
Het moment dat de dubbele motoren tegelijkertijd al hun power uitstorten, terwijl het vliegtuig langzaam maar zeker vooruitgestuwd wordt is voor mij één van de meest spectaculaire beelden als het gaat om vliegtuigspotten.
Dit fenomeen noemen we een afterburner (naverbrander) takeoff. Het is eigenlijk niets anders dan een enorme…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
'Wat doe je met al die foto's die je maakt'? Is een vraag die me regelmatig gesteld wordt. 'Nou, soms print ik er een paar uit om zelf van te genieten', is dan mijn standaard antwoord. Ik merk de laatste tijd dat meer en meer mensen genieten van mijn foto's en daarom heb ik deze webshop opgezet: zodat jij kan genieten van de foto's die ik maak van veelal militaire vliegtuigen en helicopters.
Mijn naam in Harm-Jan Martens en na een…