Almost frozen
Een bijna bevroren zeepbel hangt aan een blaadje van de beukenhaag. Aan de onderkant van de zeepbel is de kleur van de bel te zien, aan de bovenkant is de bel nog net niet helemaal bevroren.
Als het heel koud is is het mogelijk om zeepbelletjes te laten bevriezen. Vaak ontstaan er dan op de zeepbelletjes prachtige ijsbloemen en zijn de ijskristal structuren heel mooi te zien. Deze belletjes heb ik geblazen boven een beukenhaag. Zo bleven de belletje mooi op de bruine bladeren liggen en krijgt de foto een mooi bruine achtergrond.
Ik ben een leraar met een hobby die het leuk vindt om te delen wat hij heeft gemaakt.
Volg mij ook op instagram en facebook
Shotbylex..
Lees verder…
Een absolute aanrader!
Dankzij de duidelijke uitleg over de verschillende materialen heb ik de voor ons perfecte keuze kunnen maken. De voorstelling van een bepaalde maat van het werk boven een bank maakte ook de keuze voor de afmetingen een stuk makkelijker. De verzending is ook prima en vlot verlopen. Onze vraag over een per ongeluk bijgeleverde aluminium strip werd snel beantwoord. Als ik nog iets voor aan de muur zoek, weet ik waar ik moet zijn!
Op alle fronten, top!!
Echte topservice. Heel vaak heen en weer gemaild om te overleggen over een schilderij, om zo met hun advies tot de juiste keuze te komen. Alle mensen waren even vriendelijk, snel met reageren en niks was teveel gevraagd. Daarna ook nog geweldige service omdat er een hoekje van het schilderij losliet, en we meteen een nieuwe toegestuurd kregen. Echt top service met top mensen!!
Top service
Klantendienst is zeer behulpzaam en vriendelijk.
De canvas werd snel en goed verpakt geleverd en is heel erg mooi!
Super te service en perfecte levering.
Schitterend
Prachtige canvas doeken. Zeer goed ingepakt. Goede levering.
Ben erg tevreden. Zo mooi.
Goed, snel betrouwbaar, nette prijzen, enorme keuze
Kan het iedereen aanbevelen, goed gebouwde frames, makkelijk op te hangen.
Prima verzorgd
Ik werd steeds op de hoogte gehouden . Leuk ook, de achtergrondinformatie over de maker.
Geweldig
Supermooi
Om ons vakantiehuisje op te fleuren hebben we foto's op canvas laten printen. Vanwege Black Friday en de feestdagen duurde de levering wat langer dan gebruikelijk (werden we netjes over geïnformeerd) maar het resultaat was het wachten meer dan waard. Supermooie werken zijn het geworden. Alles degelijk verpakt om beschadigen te voorkomen.
Fantastisch!
Mooie site met erg veel keuze in prachtige foto's. Bestellen gaat makkelijk en prettig contact met het bedrijf.
Kunst naar ons hart!
Mooie kunstwerken die in verschillende materialen uitgevoerd kunnen worden; snelle levertijd en handige website. Zeker de app waarmee je het kunstwerk virtueel kunt bekijken!
Erg blij met onze ?. Fijne en duidelijke communicatie. Schilderij erg goed ingepakt voor transport. Kwaliteit print is mooi.